A-M Groupe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52468666
DIČ: 2121037600
IČ DPH: SK2121037600
Partizánska 1219/73, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 1219/73, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 15. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2021
Spisová značka: Sro/48565/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mário Černák od 3. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A-M Groupe s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 19,8 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 856,4 tis. €.

856,4 tis. €
Tržby
19,8 tis. €
Zisk
855,1 tis. €
Celkové výnosy
207,0 tis. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,6 tis., 2023 6,7 tis., 2024 14,6 tis., 2025 19,8 tis.20212,2 tis.20221,6 tis.20236,7 tis.202414,6 tis.202519,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 150,5 tis., 2022 128,6 tis., 2023 290,8 tis., 2024 611,5 tis., 2025 856,4 tis.2021150,5 tis.2022128,6 tis.2023290,8 tis.2024611,5 tis.2025856,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 856,4 tis. € 19,8 tis. €
2024 611,5 tis. € 14,6 tis. €
2023 290,8 tis. € 6,7 tis. €
2022 128,6 tis. € 1,6 tis. €
2021 150,5 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,2 tis. €
  • Finančné účty87,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky135,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A-M Groupe s.r.o. v konkurze?

A-M Groupe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A-M Groupe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A-M Groupe s.r.o. tržby 856,4 tis. €.

Je firma A-M Groupe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A-M Groupe s.r.o. dosiahla zisk 19,8 tis. €.

Je A-M Groupe s.r.o. platiteľom DPH?

A-M Groupe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A-M Groupe s.r.o. sídli?

A-M Groupe s.r.o. má sídlo na adrese Partizánska 1219/73, Vráble, 952 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026