GT stav, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52467929
DIČ: 2121035411
IČ DPH: SK2121035411
Doležalova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 15. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/138240/B
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Žiga od 1. 12. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GT stav, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 19,3 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 161,2 tis. €.

161,2 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Zisk
91,2 tis. €
Aktíva
48,8 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,8 tis., 2023 6,0 tis., 2024 14,7 tis., 2025 19,3 tis.20211,2 tis.20223,8 tis.20236,0 tis.202414,7 tis.202519,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,7 tis., 2022 101,5 tis., 2023 133,6 tis., 2024 118,2 tis., 2025 161,2 tis.202166,7 tis.2022101,5 tis.2023133,6 tis.2024118,2 tis.2025161,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 161,2 tis. € 19,3 tis. €
2024 118,2 tis. € 14,7 tis. €
2023 133,6 tis. € 6,0 tis. €
2022 101,5 tis. € 3,8 tis. €
2021 66,7 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,8 tis. €
  • Záväzky42,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GT stav, s. r. o. v konkurze?

GT stav, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GT stav, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GT stav, s. r. o. tržby 161,2 tis. €.

Je firma GT stav, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GT stav, s. r. o. dosiahla zisk 19,3 tis. €.

Je GT stav, s. r. o. platiteľom DPH?

GT stav, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GT stav, s. r. o. sídli?

GT stav, s. r. o. má sídlo na adrese Doležalova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026