Grapes Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52459195
DIČ: 2121031770
IČ DPH: SK2121031770
Mojmírova 6/8, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mojmírova 6/8, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 14. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/46546/V
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Fialka od 20. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Grapes Group s. r. o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 165,4 tis. €.

165,4 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Strata
15,5 tis. €
Aktíva
5,0 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 4,6 tis., 2021 20,5 tis., 2022 29,9 tis., 2023 21,4 tis., 2024 −1,0 tis.20204,6 tis.202120,5 tis.202229,9 tis.202321,4 tis.2024−1,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 105,9 tis., 2021 126,2 tis., 2022 186,7 tis., 2023 173,1 tis., 2024 165,4 tis.2020105,9 tis.2021126,2 tis.2022186,7 tis.2023173,1 tis.2024165,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 165,4 tis. € -1,0 tis. €
2023 173,1 tis. € 21,4 tis. €
2022 186,7 tis. € 29,9 tis. €
2021 126,2 tis. € 20,5 tis. €
2020 105,9 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie5,0 tis. €
  • Záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Grapes Group s. r. o. v konkurze?

Grapes Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Grapes Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Grapes Group s. r. o. tržby 165,4 tis. €.

Je firma Grapes Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Grapes Group s. r. o. vykázala stratu 1,0 tis. €.

Je Grapes Group s. r. o. platiteľom DPH?

Grapes Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Grapes Group s. r. o. sídli?

Grapes Group s. r. o. má sídlo na adrese Mojmírova 6/8, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026