IT služby plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52444171
DIČ: 2121026127
IČ DPH: SK2121026127
Gajary 1217, Gajary

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gajary 1217, Gajary Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 8. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2019
Spisová značka: Sro/138063/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Landlová od 8. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT služby plus, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 10,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 160,6 tis. €.

160,6 tis. €
Tržby
10,4 tis. €
Zisk
97,1 tis. €
Aktíva
41,5 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 15,4 tis., 2023 24,1 tis., 2024 25,6 tis., 2025 10,4 tis.20219,4 tis.202215,4 tis.202324,1 tis.202425,6 tis.202510,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,0 tis., 2022 159,0 tis., 2023 177,2 tis., 2024 177,8 tis., 2025 160,6 tis.2021158,0 tis.2022159,0 tis.2023177,2 tis.2024177,8 tis.2025160,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 160,6 tis. € 10,4 tis. €
2024 177,8 tis. € 25,6 tis. €
2023 177,2 tis. € 24,1 tis. €
2022 159,0 tis. € 15,4 tis. €
2021 158,0 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,5 tis. €
  • Záväzky55,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT služby plus, s.r.o. v konkurze?

IT služby plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT služby plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT služby plus, s.r.o. tržby 160,6 tis. €.

Je firma IT služby plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT služby plus, s.r.o. dosiahla zisk 10,4 tis. €.

Je IT služby plus, s.r.o. platiteľom DPH?

IT služby plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT služby plus, s.r.o. sídli?

IT služby plus, s.r.o. má sídlo na adrese Gajary 1217, Gajary, 900 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026