Efima group s.r.o.

IČO 52442233 · DIČ 2121041406

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Pri jazere 1194/24, Slovenský Grob
Odvetvie (NACE)
Zpracování dřeva · 16.10
Dátum vzniku
2019-06-20
Tržby 2025
11,7 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-220 €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/138339/B

Hlavný predmet podnikania
Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 11,7 tis. € -220 €
2024 50,7 tis. € 16,2 tis. €
2023 40,8 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Efima group s.r.o. v konkurze?

Efima group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Efima group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Efima group s.r.o. tržby 11,7 tis. €.

Je Efima group s.r.o. platiteľom DPH?

Efima group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Efima group s.r.o. sídli?

Efima group s.r.o. má sídlo na adrese Pri jazere 1194/24, Slovenský Grob, 900 26.