erStelle s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52441873
DIČ: 2121023234
IČ DPH: SK2121023234
Bronzová 9, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bronzová 9, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 4. 6. 2019
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2020
Spisová značka: Sro/49975/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Vacula od 4. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť erStelle s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 335 % na 16,1 tis. € a tržby jej narástli o 80 % na 402,2 tis. €.

402,2 tis. €
Tržby
16,1 tis. €
Zisk
402,6 tis. €
Celkové výnosy
192,6 tis. €
Aktíva
87,1 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,8 tis., 2022 10,5 tis., 2023 23,0 tis., 2024 3,7 tis., 2025 16,1 tis.20217,8 tis.202210,5 tis.202323,0 tis.20243,7 tis.202516,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,8 tis., 2022 115,0 tis., 2023 152,6 tis., 2024 223,3 tis., 2025 402,2 tis.202144,8 tis.2022115,0 tis.2023152,6 tis.2024223,3 tis.2025402,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 402,2 tis. € 16,1 tis. €
2024 223,3 tis. € 3,7 tis. €
2023 152,6 tis. € 23,0 tis. €
2022 115,0 tis. € 10,5 tis. €
2021 44,8 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,7 tis. €
  • Finančné účty75,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky105,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma erStelle s. r. o. v konkurze?

erStelle s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma erStelle s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala erStelle s. r. o. tržby 402,2 tis. €.

Je firma erStelle s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 erStelle s. r. o. dosiahla zisk 16,1 tis. €.

Je erStelle s. r. o. platiteľom DPH?

erStelle s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma erStelle s. r. o. sídli?

erStelle s. r. o. má sídlo na adrese Bronzová 9, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026