Sport Managers, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52440460
DIČ: 2121030340
IČ DPH: SK2121030340
Miletičova 5/B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 5/B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.19
Dátum vzniku: 12. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2020
Spisová značka: Sro/138115/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Ku´pa tovaru na u´cˇely jeho predaja konecˇne´mu spotrebitelˇovi /maloobchod/ alebo iny´m preva´dzkovatelˇom zˇivnost…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Boris Guman od 12. 6. 2019
    konateľ
  • babylo finance group, a.s. od 1. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sport Managers, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 196 € a tržby jej klesli o 56 % na 49,5 tis. €.

49,5 tis. €
Tržby
196 €
Zisk
49,5 tis. €
Celkové výnosy
562,4 tis. €
Aktíva
8,4 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 945, 2022 1,1 tis., 2023 −2,8 tis., 2024 6,5 tis., 2025 196202194520221,1 tis.2023−2,8 tis.20246,5 tis.2025196
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,9 tis., 2022 54,3 tis., 2023 38,6 tis., 2024 111,3 tis., 2025 49,5 tis.202165,9 tis.202254,3 tis.202338,6 tis.2024111,3 tis.202549,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,5 tis. € 196 €
2024 111,3 tis. € 6,5 tis. €
2023 38,6 tis. € -2,8 tis. €
2022 54,3 tis. € 1,1 tis. €
2021 65,9 tis. € 945 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok204,7 tis. €
  • Zásoby186,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky166,1 tis. €
  • Finančné účty4,9 tis. €

Pasíva

  • Fondy zo zisku170 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie196 €
  • Dlhodobé záväzky56,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky497,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sport Managers, s. r. o. v konkurze?

Sport Managers, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sport Managers, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sport Managers, s. r. o. tržby 49,5 tis. €.

Je firma Sport Managers, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sport Managers, s. r. o. dosiahla zisk 196 €.

Je Sport Managers, s. r. o. platiteľom DPH?

Sport Managers, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sport Managers, s. r. o. sídli?

Sport Managers, s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 5/B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026