VRC HOLDING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52439283
DIČ: 2121036709
IČ DPH: SK2121036709
Nám. M.R. Štefánika 18, Brezová pod Bradlom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M.R. Štefánika 18, Brezová pod Bradlom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 21. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2019
Spisová značka: Sro/38484/R
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Prenájom hnuteľných vecí; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Janík od 21. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VRC HOLDING s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
669,9 tis. €
Aktíva
45,6 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,1 tis., 2022 18,4 tis., 2023 3,6 tis., 2024 14,7 tis., 2025 13,5 tis.202111,1 tis.202218,4 tis.20233,6 tis.202414,7 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,0 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,4 mil.20211,1 mil.20221,0 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 13,5 tis. €
2024 1,6 mil. € 14,7 tis. €
2023 1,5 mil. € 3,6 tis. €
2022 1,0 mil. € 18,4 tis. €
2021 1,1 mil. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,6 tis. €
  • Záväzky624,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VRC HOLDING s.r.o. v konkurze?

VRC HOLDING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VRC HOLDING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VRC HOLDING s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma VRC HOLDING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VRC HOLDING s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je VRC HOLDING s.r.o. platiteľom DPH?

VRC HOLDING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VRC HOLDING s.r.o. sídli?

VRC HOLDING s.r.o. má sídlo na adrese Nám. M.R. Štefánika 18, Brezová pod Bradlom, 906 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026