M+V TRANS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52438724
DIČ: 2121054947
IČ DPH: SK2121054947
Gerlachov 197, Gerlachov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gerlachov 197, Gerlachov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 5. 7. 2019
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/38572/P
Predmet podnikania (výber): povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1; licencia č. POMN017334000000 pre medzinárodnú prepravu tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Matijka od 5. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M+V TRANS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 22,1 tis. €.

22,1 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
21,7 tis. €
Aktíva
4,6 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 5,5 tis., 2021 1,1 tis., 2023 661, 2024 1,4 tis., 2025 2,6 tis.20205,5 tis.20211,1 tis.202366120241,4 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 61,3 tis., 2021 27,5 tis., 2023 29,8 tis., 2024 39,5 tis., 2025 22,1 tis.202061,3 tis.202127,5 tis.202329,8 tis.202439,5 tis.202522,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,1 tis. € 2,6 tis. €
2024 39,5 tis. € 1,4 tis. €
2023 29,8 tis. € 661 €
2021 27,5 tis. € 1,1 tis. €
2020 61,3 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie4,6 tis. €
  • Záväzky17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M+V TRANS, s.r.o. v konkurze?

M+V TRANS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M+V TRANS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M+V TRANS, s.r.o. tržby 22,1 tis. €.

Je firma M+V TRANS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M+V TRANS, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je M+V TRANS, s.r.o. platiteľom DPH?

M+V TRANS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M+V TRANS, s.r.o. sídli?

M+V TRANS, s.r.o. má sídlo na adrese Gerlachov 197, Gerlachov, 086 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026