PRO SAN-MR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52434231
DIČ: 2121017173
Komenského 2655/5, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 2655/5, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 30. 5. 2019
Spisová značka: Sro/38371/P
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - všeobecná ambulancia v špecializovanom odbore: všeobecné lekárstvo; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Monika Rybakovová od 30. 5. 2019
    konateľ
  • Mgr. Mária Alušíková od 15. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRO SAN-MR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 26,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 336,2 tis. €.

336,2 tis. €
Tržby
26,6 tis. €
Zisk
336,4 tis. €
Celkové výnosy
537,3 tis. €
Aktíva
138,6 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
45,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,5 tis., 2022 7,7 tis., 2023 8,5 tis., 2024 15,6 tis., 2025 26,6 tis.202169,5 tis.20227,7 tis.20238,5 tis.202415,6 tis.202526,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 511,7 tis., 2022 255,3 tis., 2023 272,1 tis., 2024 296,2 tis., 2025 336,2 tis.2021511,7 tis.2022255,3 tis.2023272,1 tis.2024296,2 tis.2025336,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,2 tis. € 26,6 tis. €
2024 296,2 tis. € 15,6 tis. €
2023 272,1 tis. € 8,5 tis. €
2022 255,3 tis. € 7,7 tis. €
2021 511,7 tis. € 69,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok415,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,2 tis. €
  • Finančné účty97,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov107,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky313,0 tis. €
  • Bankové úvery29,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRO SAN-MR s.r.o. v konkurze?

PRO SAN-MR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRO SAN-MR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRO SAN-MR s.r.o. tržby 336,2 tis. €.

Je firma PRO SAN-MR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRO SAN-MR s.r.o. dosiahla zisk 26,6 tis. €.

Kde firma PRO SAN-MR s.r.o. sídli?

PRO SAN-MR s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 2655/5, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026