Tradiline, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52431274
DIČ: 2121042935
IČ DPH: SK2121042935
Nám. Mládeže 1240/3, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Mládeže 1240/3, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sociálna práca bez ubytovania 88.10
Dátum vzniku: 2. 7. 2019
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2019
Spisová značka: Sro/44810/T
Predmet podnikania (výber): Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gábor Nagy od 2. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tradiline, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 413,1 tis. €.

413,1 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
413,3 tis. €
Celkové výnosy
65,5 tis. €
Aktíva
43,0 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 3,6 tis., 2023 5,8 tis., 2024 11,5 tis., 2025 4,9 tis.20212,3 tis.20223,6 tis.20235,8 tis.202411,5 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,9 tis., 2022 212,8 tis., 2023 264,7 tis., 2024 320,1 tis., 2025 413,1 tis.2021154,9 tis.2022212,8 tis.2023264,7 tis.2024320,1 tis.2025413,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 413,1 tis. € 4,9 tis. €
2024 320,1 tis. € 11,5 tis. €
2023 264,7 tis. € 5,8 tis. €
2022 212,8 tis. € 3,6 tis. €
2021 154,9 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,1 tis. €
  • Zásoby14,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,2 tis. €
  • Finančné účty11,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky329 €
  • Krátkodobé záväzky22,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tradiline, s.r.o. v konkurze?

Tradiline, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tradiline, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tradiline, s.r.o. tržby 413,1 tis. €.

Je firma Tradiline, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tradiline, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je Tradiline, s.r.o. platiteľom DPH?

Tradiline, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tradiline, s.r.o. sídli?

Tradiline, s.r.o. má sídlo na adrese Nám. Mládeže 1240/3, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026