BIOSAN Consult, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52427838
DIČ: 2121030835
IČ DPH: SK2121030835
Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.32
Dátum vzniku: 13. 6. 2019
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/138145/B
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Farkaš od 13. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BIOSAN Consult, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 197,1 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
197,1 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
457,3 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
41,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,4 tis., 2022 111,0 tis., 2023 97,5 tis., 2024 147,5 tis., 2025 197,1 tis.202111,4 tis.2022111,0 tis.202397,5 tis.2024147,5 tis.2025197,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,8 tis., 2022 671,8 tis., 2023 1,6 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,8 mil.2021208,8 tis.2022671,8 tis.20231,6 mil.20241,9 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € 197,1 tis. €
2024 1,9 mil. € 147,5 tis. €
2023 1,6 mil. € 97,5 tis. €
2022 671,8 tis. € 111,0 tis. €
2021 208,8 tis. € 11,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok960,1 tis. €
  • Zásoby4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky290,7 tis. €
  • Finančné účty42,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie197,1 tis. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky784,4 tis. €
  • Bankové úvery58,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BIOSAN Consult, s. r. o. v konkurze?

BIOSAN Consult, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BIOSAN Consult, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BIOSAN Consult, s. r. o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma BIOSAN Consult, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BIOSAN Consult, s. r. o. dosiahla zisk 197,1 tis. €.

Je BIOSAN Consult, s. r. o. platiteľom DPH?

BIOSAN Consult, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BIOSAN Consult, s. r. o. sídli?

BIOSAN Consult, s. r. o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026