JOCO MONT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52426726
DIČ: 2121036511
IČ DPH: SK2121036511
Horný Bar 83, Horný Bar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Bar 83, Horný Bar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 21. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 7. 2019
Spisová značka: Sro/44748/T
Predmet podnikania (výber): Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Mészáros od 21. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JOCO MONT s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 43 € a tržby jej narástli o 157 % na 187,5 tis. €.

187,5 tis. €
Tržby
43 €
Strata
128,9 tis. €
Aktíva
18,0 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,5 tis., 2023 5,5 tis., 2024 −330, 2025 −4320211,9 tis.20222,5 tis.20235,5 tis.2024−3302025−43
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,3 tis., 2022 127,4 tis., 2023 120,3 tis., 2024 72,9 tis., 2025 187,5 tis.202131,3 tis.2022127,4 tis.2023120,3 tis.202472,9 tis.2025187,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 187,5 tis. € -43 €
2024 72,9 tis. € -330 €
2023 120,3 tis. € 5,5 tis. €
2022 127,4 tis. € 2,5 tis. €
2021 31,3 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,0 tis. €
  • Záväzky110,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JOCO MONT s.r.o. v konkurze?

JOCO MONT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JOCO MONT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JOCO MONT s.r.o. tržby 187,5 tis. €.

Je firma JOCO MONT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JOCO MONT s.r.o. vykázala stratu 43 €.

Je JOCO MONT s.r.o. platiteľom DPH?

JOCO MONT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JOCO MONT s.r.o. sídli?

JOCO MONT s.r.o. má sídlo na adrese Horný Bar 83, Horný Bar, 930 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026