fe-bau.eko s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52399192
DIČ: 2121027799
IČ DPH: SK2121027799
Horná Trnovská 342/57, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Trnovská 342/57, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 5. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2019
Spisová značka: Sro/72518/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Vedenie účtovníctva; Stolárstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Šustek od 5. 6. 2019
    konateľspoločník
  • Rudolf Moravčík od 5. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť fe-bau.eko s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 18,4 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 287,4 tis. €.

287,4 tis. €
Tržby
18,4 tis. €
Strata
293,6 tis. €
Celkové výnosy
183,1 tis. €
Aktíva
37,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
4,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 21,8 tis., 2023 3,1 tis., 2024 1,2 tis., 2025 −18,4 tis.20212,5 tis.202221,8 tis.20233,1 tis.20241,2 tis.2025−18,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 236,7 tis., 2022 260,2 tis., 2023 359,8 tis., 2024 338,7 tis., 2025 287,4 tis.2021236,7 tis.2022260,2 tis.2023359,8 tis.2024338,7 tis.2025287,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,4 tis. € -18,4 tis. €
2024 338,7 tis. € 1,2 tis. €
2023 359,8 tis. € 3,1 tis. €
2022 260,2 tis. € 21,8 tis. €
2021 236,7 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,2 tis. €
  • Zásoby46,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,3 tis. €
  • Finančné účty13,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov50,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-18,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,6 tis. €
  • Bankové úvery53,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma fe-bau.eko s. r. o. v konkurze?

fe-bau.eko s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma fe-bau.eko s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala fe-bau.eko s. r. o. tržby 287,4 tis. €.

Je firma fe-bau.eko s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 fe-bau.eko s. r. o. vykázala stratu 18,4 tis. €.

Je fe-bau.eko s. r. o. platiteľom DPH?

fe-bau.eko s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma fe-bau.eko s. r. o. sídli?

fe-bau.eko s. r. o. má sídlo na adrese Horná Trnovská 342/57, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026