MAMA group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52398340
DIČ: 2121068125
IČ DPH: SK2121068125
Naftárska 1530, Gbely

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Naftárska 1530, Gbely Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 20. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 10. 2019
Spisová značka: Sro/44903/T
Predmet podnikania (výber): Výroba pekárenských a cukrárenských výrobkov; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bruno Veselý od 2. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Svetlana Veselá od 2. 11. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAMA group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 33,4 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 212,6 tis. €.

212,6 tis. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
184,2 tis. €
Aktíva
43,2 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 552, 2024 2,4 tis., 2025 33,4 tis.20216,7 tis.2022−1,8 tis.202355220242,4 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,6 tis., 2022 87,0 tis., 2023 114,5 tis., 2024 137,8 tis., 2025 212,6 tis.202155,6 tis.202287,0 tis.2023114,5 tis.2024137,8 tis.2025212,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 212,6 tis. € 33,4 tis. €
2024 137,8 tis. € 2,4 tis. €
2023 114,5 tis. € 552 €
2022 87,0 tis. € -1,8 tis. €
2021 55,6 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,2 tis. €
  • Záväzky141,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAMA group s.r.o. v konkurze?

MAMA group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAMA group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAMA group s.r.o. tržby 212,6 tis. €.

Je firma MAMA group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAMA group s.r.o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je MAMA group s.r.o. platiteľom DPH?

MAMA group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAMA group s.r.o. sídli?

MAMA group s.r.o. má sídlo na adrese Naftárska 1530, Gbely, 908 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026