PRO.BE ASI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52389162
DIČ: 2121022618
IČ DPH: SK2121022618
Turnianska 4, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turnianska 4, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 4. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 7. 2019
Spisová značka: Sro/137870/B
Predmet podnikania (výber): Výkon projektovej činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Konštrukcie inžinierskych stavieb (podľa z…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Benček od 4. 6. 2019
    konateľspoločník
  • Daniela Benčeková od 10. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRO.BE ASI s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 115 % na 41,7 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 72,6 tis. €.

72,6 tis. €
Tržby
41,7 tis. €
Zisk
74,1 tis. €
Celkové výnosy
282,7 tis. €
Aktíva
276,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
79,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,0 tis., 2022 34,1 tis., 2023 33,9 tis., 2024 19,4 tis., 2025 41,7 tis.202151,0 tis.202234,1 tis.202333,9 tis.202419,4 tis.202541,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,1 tis., 2022 65,2 tis., 2023 77,8 tis., 2024 47,8 tis., 2025 72,6 tis.202186,1 tis.202265,2 tis.202377,8 tis.202447,8 tis.202572,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,6 tis. € 41,7 tis. €
2024 47,8 tis. € 19,4 tis. €
2023 77,8 tis. € 33,9 tis. €
2022 65,2 tis. € 34,1 tis. €
2021 86,1 tis. € 51,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,6 tis. €
  • Finančné účty255,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov206,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,7 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Krátkodobé záväzky5,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRO.BE ASI s. r. o. v konkurze?

PRO.BE ASI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRO.BE ASI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRO.BE ASI s. r. o. tržby 72,6 tis. €.

Je firma PRO.BE ASI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRO.BE ASI s. r. o. dosiahla zisk 41,7 tis. €.

Je PRO.BE ASI s. r. o. platiteľom DPH?

PRO.BE ASI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRO.BE ASI s. r. o. sídli?

PRO.BE ASI s. r. o. má sídlo na adrese Turnianska 4, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026