PK Clever solutions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52386449
DIČ: 2121005315
IČ DPH: SK2121005315
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 10. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2021
Spisová značka: Sro/137219/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kližan od 10. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PK Clever solutions s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 4,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 487,8 tis. €.

487,8 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
495,3 tis. €
Celkové výnosy
78,7 tis. €
Aktíva
17,9 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 −323, 2023 388, 2024 6,0 tis., 2025 4,3 tis.20212,0 tis.2022−323202338820246,0 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,6 tis., 2022 114,0 tis., 2023 197,4 tis., 2024 442,0 tis., 2025 487,8 tis.202193,6 tis.2022114,0 tis.2023197,4 tis.2024442,0 tis.2025487,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 487,8 tis. € 4,3 tis. €
2024 442,0 tis. € 6,0 tis. €
2023 197,4 tis. € 388 €
2022 114,0 tis. € -323 €
2021 93,6 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,4 tis. €
  • Finančné účty1,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie532 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku445 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,6 tis. €
  • Bankové úvery20 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PK Clever solutions s. r. o. v konkurze?

PK Clever solutions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PK Clever solutions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PK Clever solutions s. r. o. tržby 487,8 tis. €.

Je firma PK Clever solutions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PK Clever solutions s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je PK Clever solutions s. r. o. platiteľom DPH?

PK Clever solutions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PK Clever solutions s. r. o. sídli?

PK Clever solutions s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026