Verdante, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52384284
DIČ: 2121007724
IČ DPH: SK2121007724
Radvanská 508/17, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radvanská 508/17, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 14. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2023
Spisová značka: Sro/36542/S
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Dizajnérske činnosti; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina McClain od 14. 5. 2019
    konateľspoločník
  • Michael McClain od 14. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Verdante, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 163 % na 28,2 tis. € a tržby jej narástli o 61 % na 129,8 tis. €.

129,8 tis. €
Tržby
28,2 tis. €
Zisk
80,5 tis. €
Aktíva
50,9 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 794, 2022 1,9 tis., 2023 3,1 tis., 2024 10,7 tis., 2025 28,2 tis.202179420221,9 tis.20233,1 tis.202410,7 tis.202528,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,7 tis., 2022 35,6 tis., 2023 72,9 tis., 2024 80,7 tis., 2025 129,8 tis.202129,7 tis.202235,6 tis.202372,9 tis.202480,7 tis.2025129,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,8 tis. € 28,2 tis. €
2024 80,7 tis. € 10,7 tis. €
2023 72,9 tis. € 3,1 tis. €
2022 35,6 tis. € 1,9 tis. €
2021 29,7 tis. € 794 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,9 tis. €
  • Záväzky29,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Verdante, s. r. o. v konkurze?

Verdante, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Verdante, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Verdante, s. r. o. tržby 129,8 tis. €.

Je firma Verdante, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Verdante, s. r. o. dosiahla zisk 28,2 tis. €.

Je Verdante, s. r. o. platiteľom DPH?

Verdante, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Verdante, s. r. o. sídli?

Verdante, s. r. o. má sídlo na adrese Radvanská 508/17, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026