OKNA Pribula, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52377792
DIČ: 2120996724
IČ DPH: SK2120996724
Československej armády 1858/11, Dolný Kubín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Československej armády 1858/11, Dolný Kubín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2019
Spisová značka: Sro/72236/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juraj Pribula od 27. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OKNA Pribula, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 492,2 tis. €.

492,2 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
526,4 tis. €
Celkové výnosy
153,0 tis. €
Aktíva
100,5 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 13,7 tis., 2023 29,1 tis., 2024 27,8 tis., 2025 14,7 tis.20215,6 tis.202213,7 tis.202329,1 tis.202427,8 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 172,3 tis., 2022 325,5 tis., 2023 352,9 tis., 2024 335,4 tis., 2025 492,2 tis.2021172,3 tis.2022325,5 tis.2023352,9 tis.2024335,4 tis.2025492,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 492,2 tis. € 14,7 tis. €
2024 335,4 tis. € 27,8 tis. €
2023 352,9 tis. € 29,1 tis. €
2022 325,5 tis. € 13,7 tis. €
2021 172,3 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,6 tis. €
  • Zásoby9,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,4 tis. €
  • Finančné účty76,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov80,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OKNA Pribula, s. r. o. v konkurze?

OKNA Pribula, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OKNA Pribula, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OKNA Pribula, s. r. o. tržby 492,2 tis. €.

Je firma OKNA Pribula, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OKNA Pribula, s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je OKNA Pribula, s. r. o. platiteľom DPH?

OKNA Pribula, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OKNA Pribula, s. r. o. sídli?

OKNA Pribula, s. r. o. má sídlo na adrese Československej armády 1858/11, Dolný Kubín, 026 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026