SO-MA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52377539
DIČ: 2121017833
IČ DPH: SK2121017833
Štúrova 41, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 41, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 30. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/48381/N
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Soňa Matejíčková od 30. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SO-MA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 13,8 tis. € a tržby jej ostali na 721,0 tis. €.

721,0 tis. €
Tržby
13,8 tis. €
Zisk
721,0 tis. €
Celkové výnosy
344,2 tis. €
Aktíva
40,4 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 6,3 tis., 2023 181, 2024 13,9 tis., 2025 13,8 tis.20213,0 tis.20226,3 tis.2023181202413,9 tis.202513,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,4 tis., 2022 386,3 tis., 2023 138,7 tis., 2024 721,2 tis., 2025 721,0 tis.20217,4 tis.2022386,3 tis.2023138,7 tis.2024721,2 tis.2025721,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 721,0 tis. € 13,8 tis. €
2024 721,2 tis. € 13,9 tis. €
2023 138,7 tis. € 181 €
2022 386,3 tis. € 6,3 tis. €
2021 7,4 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,7 tis. €
  • Zásoby36,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky142,3 tis. €
  • Finančné účty159,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie10 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35 €
  • Krátkodobé záväzky263,1 tis. €
  • Bankové úvery40,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SO-MA s.r.o. v konkurze?

SO-MA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SO-MA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SO-MA s.r.o. tržby 721,0 tis. €.

Je firma SO-MA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SO-MA s.r.o. dosiahla zisk 13,8 tis. €.

Je SO-MA s.r.o. platiteľom DPH?

SO-MA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SO-MA s.r.o. sídli?

SO-MA s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 41, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026