PD Valentovce s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52370445
DIČ: 2120996284
IČ DPH: SK2120996284
Zbudská Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zbudská Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.20
Dátum vzniku: 30. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 9. 2022
Spisová značka: Sro/38191/P
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho pre…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Bicko od 30. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PD Valentovce s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 12,4 tis. €.

12,4 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
99,3 tis. €
Celkové výnosy
277,0 tis. €
Aktíva
21,1 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
−42,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 883, 2023 3,4 tis., 2024 4,0 tis., 2025 2,7 tis.20212,0 tis.202288320233,4 tis.20244,0 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,4 tis., 2022 49,6 tis., 2023 45,5 tis., 2024 71,0 tis., 2025 12,4 tis.202130,4 tis.202249,6 tis.202345,5 tis.202471,0 tis.202512,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,4 tis. € 2,7 tis. €
2024 71,0 tis. € 4,0 tis. €
2023 45,5 tis. € 3,4 tis. €
2022 49,6 tis. € 883 €
2021 30,4 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok224,2 tis. €
  • Zásoby17,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty29,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky232,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PD Valentovce s. r. o. v konkurze?

PD Valentovce s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PD Valentovce s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PD Valentovce s. r. o. tržby 12,4 tis. €.

Je firma PD Valentovce s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PD Valentovce s. r. o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je PD Valentovce s. r. o. platiteľom DPH?

PD Valentovce s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PD Valentovce s. r. o. sídli?

PD Valentovce s. r. o. má sídlo na adrese Zbudská Belá, 067 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026