BAHJAR spare s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52364348
DIČ: 2121030802
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 12. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/182258/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Řezníček od 19. 8. 2024
    konateľspoločník
  • ROVAMI s.r.o. od 12. 9. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť BAHJAR spare s. r. o. v roku 2023 znížila zisk o 31 % na 269 € a tržby jej narástli o 26 % na 134,9 tis. €.

134,9 tis. €
Tržby
269 €
Zisk
120,8 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 −1,1 tis., 2020 1,3 tis., 2021 969, 2022 388, 2023 2692019−1,1 tis.20201,3 tis.202196920223882023269
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 17,1 tis., 2020 95,8 tis., 2021 230,5 tis., 2022 106,9 tis., 2023 134,9 tis.201917,1 tis.202095,8 tis.2021230,5 tis.2022106,9 tis.2023134,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 134,9 tis. € 269 €
2022 106,9 tis. € 388 €
2021 230,5 tis. € 969 €
2020 95,8 tis. € 1,3 tis. €
2019 17,1 tis. € -1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky109,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAHJAR spare s. r. o. v konkurze?

BAHJAR spare s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAHJAR spare s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala BAHJAR spare s. r. o. tržby 134,9 tis. €.

Je firma BAHJAR spare s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 BAHJAR spare s. r. o. dosiahla zisk 269 €.

Kde firma BAHJAR spare s. r. o. sídli?

BAHJAR spare s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026