Audax Duo s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52358003
DIČ: 2120996757
IČ DPH: SK2120996757
Sofijská 2480/27, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sofijská 2480/27, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 26. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2023
Spisová značka: Sro/46230/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Kačala od 26. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Peter Varholik od 6. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Audax Duo s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 3,1 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 136,6 tis. €.

136,6 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
146,2 tis. €
Celkové výnosy
46,0 tis. €
Aktíva
35,8 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34, 2022 2,9 tis., 2023 401, 2024 3,4 tis., 2025 3,1 tis.20213420222,9 tis.202340120243,4 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,0 tis., 2022 7,4 tis., 2023 102,4 tis., 2024 88,7 tis., 2025 136,6 tis.202110,0 tis.20227,4 tis.2023102,4 tis.202488,7 tis.2025136,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 18,8 tis., 2022 15,5 tis., 2023 102,4 tis., 2024 105,6 tis., 2025 146,2 tis.202118,8 tis.202215,5 tis.2023102,4 tis.2024105,6 tis.2025146,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 31, 2022 627, 2023 445, 2024 1,1 tis., 2025 9652021312022627202344520241,1 tis.2025965
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,6 tis. € 3,1 tis. €
2024 88,7 tis. € 3,4 tis. €
2023 102,4 tis. € 401 €
2022 7,4 tis. € 2,9 tis. €
2021 10,0 tis. € 34 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 tis. €
  • Zásoby10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,6 tis. €
  • Finančné účty8,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Audax Duo s.r.o. v konkurze?

Audax Duo s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Audax Duo s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Audax Duo s.r.o. tržby 136,6 tis. €.

Je firma Audax Duo s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Audax Duo s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Audax Duo s.r.o. platiteľom DPH?

Audax Duo s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Audax Duo s.r.o. sídli?

Audax Duo s.r.o. má sídlo na adrese Sofijská 2480/27, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026