NOMAX HOLDING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52351246
DIČ: 2121062999
IČ DPH: SK2121062999
Školská 456, Zlatná na Ostrove

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 456, Zlatná na Ostrove Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/48182/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zsolt Nagy od 4. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOMAX HOLDING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 85 % na 454,9 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 486,6 tis. €.

486,6 tis. €
Tržby
454,9 tis. €
Zisk
966,5 tis. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
85,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 366,7 tis., 2022 294,7 tis., 2023 260,7 tis., 2024 245,9 tis., 2025 454,9 tis.2021366,7 tis.2022294,7 tis.2023260,7 tis.2024245,9 tis.2025454,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 806,5 tis., 2022 741,4 tis., 2023 788,3 tis., 2024 704,4 tis., 2025 486,6 tis.2021806,5 tis.2022741,4 tis.2023788,3 tis.2024704,4 tis.2025486,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 486,6 tis. € 454,9 tis. €
2024 704,4 tis. € 245,9 tis. €
2023 788,3 tis. € 260,7 tis. €
2022 741,4 tis. € 294,7 tis. €
2021 806,5 tis. € 366,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok683,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok178,2 tis. €
  • Zásoby570,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky415,6 tis. €
  • Finančné účty515,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie454,9 tis. €
  • Rezervy-1 €
  • Krátkodobé záväzky568,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOMAX HOLDING s.r.o. v konkurze?

NOMAX HOLDING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOMAX HOLDING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOMAX HOLDING s.r.o. tržby 486,6 tis. €.

Je firma NOMAX HOLDING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOMAX HOLDING s.r.o. dosiahla zisk 454,9 tis. €.

Je NOMAX HOLDING s.r.o. platiteľom DPH?

NOMAX HOLDING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOMAX HOLDING s.r.o. sídli?

NOMAX HOLDING s.r.o. má sídlo na adrese Školská 456, Zlatná na Ostrove, 946 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026