IPRESS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52338029
DIČ: 2120986021
IČ DPH: SK2120986021
Tylová 1039/1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tylová 1039/1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 13. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2025
Spisová značka: Sro/136518/B
Predmet podnikania (výber): Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Mego od 13. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IPRESS, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 736 € a tržby jej narástli o 135 % na 141,9 tis. €.

141,9 tis. €
Tržby
736 €
Zisk
83,2 tis. €
Aktíva
15,1 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 1,7 tis., 2024 1,3 tis., 2025 73620213,0 tis.20222,0 tis.20231,7 tis.20241,3 tis.2025736
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,6 tis., 2022 29,0 tis., 2023 34,4 tis., 2024 60,4 tis., 2025 141,9 tis.202134,6 tis.202229,0 tis.202334,4 tis.202460,4 tis.2025141,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,9 tis. € 736 €
2024 60,4 tis. € 1,3 tis. €
2023 34,4 tis. € 1,7 tis. €
2022 29,0 tis. € 2,0 tis. €
2021 34,6 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,1 tis. €
  • Záväzky68,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IPRESS, s. r. o. v konkurze?

IPRESS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IPRESS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IPRESS, s. r. o. tržby 141,9 tis. €.

Je firma IPRESS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IPRESS, s. r. o. dosiahla zisk 736 €.

Je IPRESS, s. r. o. platiteľom DPH?

IPRESS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IPRESS, s. r. o. sídli?

IPRESS, s. r. o. má sídlo na adrese Tylová 1039/1, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026