Techno Beverage Co. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52325849
DIČ: 2121003082
IČ DPH: SK2121003082
Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 8. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/137127/B
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie verejného skladu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s potravinami, obilninami a nápojmi; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti potravinárskej distribúcie a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Soheil Khodayari od 19. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Techno Beverage Co. s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,7 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 263,4 tis. €.

263,4 tis. €
Tržby
23,7 tis. €
Strata
263,4 tis. €
Celkové výnosy
122,7 tis. €
Aktíva
12,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
1,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 17,3 tis., 2023 −1,6 tis., 2024 2,9 tis., 2025 −23,7 tis.202118,4 tis.202217,3 tis.2023−1,6 tis.20242,9 tis.2025−23,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 57,5 tis., 2023 4,8 mil., 2024 693,9 tis., 2025 263,4 tis.20212,0 mil.202257,5 tis.20234,8 mil.2024693,9 tis.2025263,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 263,4 tis. € -23,7 tis. €
2024 693,9 tis. € 2,9 tis. €
2023 4,8 mil. € -1,6 tis. €
2022 57,5 tis. € 17,3 tis. €
2021 2,0 mil. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok17,5 tis. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky24,0 tis. €
  • Finančné účty26,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky110,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Techno Beverage Co. s.r.o. v konkurze?

Techno Beverage Co. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Techno Beverage Co. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Techno Beverage Co. s.r.o. tržby 263,4 tis. €.

Je firma Techno Beverage Co. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Techno Beverage Co. s.r.o. vykázala stratu 23,7 tis. €.

Je Techno Beverage Co. s.r.o. platiteľom DPH?

Techno Beverage Co. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Techno Beverage Co. s.r.o. sídli?

Techno Beverage Co. s.r.o. má sídlo na adrese Čiližská 8, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026