Greener Life s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52323391
DIČ: 2120996152
IČ DPH: SK2120996152
Haburská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haburská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 26. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2020
Spisová značka: Sro/136809/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Chovan od 26. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Greener Life s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 13,3 tis. € a tržby jej ostali na 135,9 tis. €.

135,9 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
162,0 tis. €
Aktíva
96,2 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,8 tis., 2022 7,7 tis., 2023 11,4 tis., 2024 43,8 tis., 2025 13,3 tis.202113,8 tis.20227,7 tis.202311,4 tis.202443,8 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,5 tis., 2022 46,8 tis., 2023 52,0 tis., 2024 136,1 tis., 2025 135,9 tis.202166,5 tis.202246,8 tis.202352,0 tis.2024136,1 tis.2025135,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,9 tis. € 13,3 tis. €
2024 136,1 tis. € 43,8 tis. €
2023 52,0 tis. € 11,4 tis. €
2022 46,8 tis. € 7,7 tis. €
2021 66,5 tis. € 13,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie96,2 tis. €
  • Záväzky65,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Greener Life s. r. o. v konkurze?

Greener Life s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Greener Life s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Greener Life s. r. o. tržby 135,9 tis. €.

Je firma Greener Life s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Greener Life s. r. o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je Greener Life s. r. o. platiteľom DPH?

Greener Life s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Greener Life s. r. o. sídli?

Greener Life s. r. o. má sídlo na adrese Haburská 14, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026