MB & Partners, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52322904
DIČ: 2120976539
IČ DPH: SK2120976539
Šafárikovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2020
Spisová značka: Sro/136238/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Blažej od 3. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MB & Partners, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 10,9 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 180,4 tis. €.

180,4 tis. €
Tržby
10,9 tis. €
Zisk
314,1 tis. €
Celkové výnosy
412,3 tis. €
Aktíva
40,9 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
44,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 3,3 tis., 2023 1,7 tis., 2024 6,7 tis., 2025 10,9 tis.202110,2 tis.20223,3 tis.20231,7 tis.20246,7 tis.202510,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,6 tis., 2022 68,3 tis., 2023 85,2 tis., 2024 110,6 tis., 2025 180,4 tis.2021101,6 tis.202268,3 tis.202385,2 tis.2024110,6 tis.2025180,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 180,4 tis. € 10,9 tis. €
2024 110,6 tis. € 6,7 tis. €
2023 85,2 tis. € 1,7 tis. €
2022 68,3 tis. € 3,3 tis. €
2021 101,6 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok83,9 tis. €
  • Zásoby270,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky42,5 tis. €
  • Finančné účty15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky349,6 tis. €
  • Bankové úvery21,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MB & Partners, s. r. o. v konkurze?

MB & Partners, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MB & Partners, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MB & Partners, s. r. o. tržby 180,4 tis. €.

Je firma MB & Partners, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MB & Partners, s. r. o. dosiahla zisk 10,9 tis. €.

Je MB & Partners, s. r. o. platiteľom DPH?

MB & Partners, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MB & Partners, s. r. o. sídli?

MB & Partners, s. r. o. má sídlo na adrese Šafárikovo námestie 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026