NAKATA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52321100
DIČ: 2120988199
IČ DPH: SK2120988199
Langsfeldova 5402/1, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Langsfeldova 5402/1, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 16. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2019
Spisová značka: Sro/72139/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Věra Pastorková od 13. 5. 2025
    konateľspoločník
  • Ing. František Chomják od 22. 2. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAKATA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 86,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 218,5 tis. €.

218,5 tis. €
Tržby
86,6 tis. €
Zisk
218,5 tis. €
Celkové výnosy
301,7 tis. €
Aktíva
167,9 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
71,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 907, 2023 9,1 tis., 2024 60,1 tis., 2025 86,6 tis.20212,2 tis.202290720239,1 tis.202460,1 tis.202586,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,0 tis., 2022 60,4 tis., 2023 137,6 tis., 2024 225,5 tis., 2025 218,5 tis.202143,0 tis.202260,4 tis.2023137,6 tis.2024225,5 tis.2025218,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,5 tis. € 86,6 tis. €
2024 225,5 tis. € 60,1 tis. €
2023 137,6 tis. € 9,1 tis. €
2022 60,4 tis. € 907 €
2021 43,0 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok142,2 tis. €
  • Zásoby4,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty122,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov75,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky133,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAKATA, s. r. o. v konkurze?

NAKATA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAKATA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAKATA, s. r. o. tržby 218,5 tis. €.

Je firma NAKATA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAKATA, s. r. o. dosiahla zisk 86,6 tis. €.

Je NAKATA, s. r. o. platiteľom DPH?

NAKATA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAKATA, s. r. o. sídli?

NAKATA, s. r. o. má sídlo na adrese Langsfeldova 5402/1, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026