Avenia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52310205
DIČ: 2120977331
IČ DPH: SK2120977331
A. Hlinku 370/15, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 370/15, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 2. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2020
Spisová značka: Sro/72016/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Trlík od 2. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Avenia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 31,2 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 53,0 tis. €.

53,0 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
72,1 tis. €
Aktíva
68,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,6 tis., 2022 11,3 tis., 2023 37,5 tis., 2024 31,9 tis., 2025 31,2 tis.202116,6 tis.202211,3 tis.202337,5 tis.202431,9 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,9 tis., 2022 15,4 tis., 2023 43,0 tis., 2024 57,0 tis., 2025 53,0 tis.202122,9 tis.202215,4 tis.202343,0 tis.202457,0 tis.202553,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,0 tis. € 31,2 tis. €
2024 57,0 tis. € 31,9 tis. €
2023 43,0 tis. € 37,5 tis. €
2022 15,4 tis. € 11,3 tis. €
2021 22,9 tis. € 16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,6 tis. €
  • Záväzky3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Avenia, s. r. o. v konkurze?

Avenia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Avenia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Avenia, s. r. o. tržby 53,0 tis. €.

Je firma Avenia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Avenia, s. r. o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Je Avenia, s. r. o. platiteľom DPH?

Avenia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Avenia, s. r. o. sídli?

Avenia, s. r. o. má sídlo na adrese A. Hlinku 370/15, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026