M-Stavivá, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52309207
DIČ: 2120998979
Štefunkova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefunkova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 18. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/136615/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Drengubiaková od 15. 6. 2026
    konateľ
  • Martin Vojtko od 18. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-Stavivá, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 48,0 tis. €.

48,0 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
7,2 tis. €
Aktíva

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 351, 2023 231, 2024 1,8 tis., 2025 1,3 tis.20211,4 tis.2022351202323120241,8 tis.20251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,3 tis., 2022 28,0 tis., 2023 20,2 tis., 2024 42,6 tis., 2025 48,0 tis.202144,3 tis.202228,0 tis.202320,2 tis.202442,6 tis.202548,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,0 tis. € 1,3 tis. €
2024 42,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 20,2 tis. € 231 €
2022 28,0 tis. € 351 €
2021 44,3 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-Stavivá, s. r. o. v konkurze?

M-Stavivá, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-Stavivá, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-Stavivá, s. r. o. tržby 48,0 tis. €.

Je firma M-Stavivá, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-Stavivá, s. r. o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Kde firma M-Stavivá, s. r. o. sídli?

M-Stavivá, s. r. o. má sídlo na adrese Štefunkova 15, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026