MuroMedia Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52300242
DIČ: 2121088057
T. Vansovej 1600/3, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: T. Vansovej 1600/3, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 12. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/73100/L
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Miroslav Murín od 12. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MuroMedia Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 3,1 tis. € a tržby jej ostali na 24,0 tis. €.

24,0 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
11,7 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 421, 2022 1,0 tis., 2023 1,3 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,1 tis.202142120221,0 tis.20231,3 tis.20241,9 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,8 tis., 2022 41,5 tis., 2023 24,0 tis., 2024 24,1 tis., 2025 24,0 tis.202139,8 tis.202241,5 tis.202324,0 tis.202424,1 tis.202524,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,0 tis. € 3,1 tis. €
2024 24,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 24,0 tis. € 1,3 tis. €
2022 41,5 tis. € 1,0 tis. €
2021 39,8 tis. € 421 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky466 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MuroMedia Group, s. r. o. v konkurze?

MuroMedia Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MuroMedia Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MuroMedia Group, s. r. o. tržby 24,0 tis. €.

Je firma MuroMedia Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MuroMedia Group, s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Kde firma MuroMedia Group, s. r. o. sídli?

MuroMedia Group, s. r. o. má sídlo na adrese T. Vansovej 1600/3, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026