ENFIS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52295907
DIČ: 2121004490
IČ DPH: SK2121004490
Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.20
Dátum vzniku: 25. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/136724/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrea Dunajčanová od 25. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Dunajčan od 25. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENFIS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 26,2 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 68,4 tis. €.

68,4 tis. €
Tržby
26,2 tis. €
Zisk
49,3 tis. €
Aktíva
31,7 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,4 tis., 2022 38,5 tis., 2023 37,3 tis., 2024 25,7 tis., 2025 26,2 tis.202131,4 tis.202238,5 tis.202337,3 tis.202425,7 tis.202526,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 65,8 tis., 2022 68,4 tis., 2023 81,2 tis., 2024 68,8 tis., 2025 68,4 tis.202165,8 tis.202268,4 tis.202381,2 tis.202468,8 tis.202568,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,4 tis. € 26,2 tis. €
2024 68,8 tis. € 25,7 tis. €
2023 81,2 tis. € 37,3 tis. €
2022 68,4 tis. € 38,5 tis. €
2021 65,8 tis. € 31,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,7 tis. €
  • Záväzky17,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENFIS s. r. o. v konkurze?

ENFIS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENFIS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENFIS s. r. o. tržby 68,4 tis. €.

Je firma ENFIS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENFIS s. r. o. dosiahla zisk 26,2 tis. €.

Je ENFIS s. r. o. platiteľom DPH?

ENFIS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENFIS s. r. o. sídli?

ENFIS s. r. o. má sídlo na adrese Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026