TERRESTA SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52291634
DIČ: 2120980774
IČ DPH: SK2120980774
Veľký Diel 3323, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Diel 3323, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 27. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2019
Spisová značka: Sro/38015/R
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matej Mažgut od 1. 5. 2026
    konateľ
  • Ing. Václav Veselý, Ph.D. od 1. 8. 2021
    konateľ
  • TERRESTA a.s. od 22. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TERRESTA SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 949 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 160,8 tis. €.

160,8 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
64,8 tis. €
Aktíva
23,9 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 746, 2023 7,7 tis., 2024 326, 2025 3,4 tis.20211,1 tis.202274620237,7 tis.202432620253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,1 tis., 2022 157,4 tis., 2023 182,3 tis., 2024 82,4 tis., 2025 160,8 tis.2021220,1 tis.2022157,4 tis.2023182,3 tis.202482,4 tis.2025160,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 160,8 tis. € 3,4 tis. €
2024 82,4 tis. € 326 €
2023 182,3 tis. € 7,7 tis. €
2022 157,4 tis. € 746 €
2021 220,1 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,9 tis. €
  • Záväzky41,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TERRESTA SK s. r. o. v konkurze?

TERRESTA SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TERRESTA SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TERRESTA SK s. r. o. tržby 160,8 tis. €.

Je firma TERRESTA SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TERRESTA SK s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je TERRESTA SK s. r. o. platiteľom DPH?

TERRESTA SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TERRESTA SK s. r. o. sídli?

TERRESTA SK s. r. o. má sídlo na adrese Veľký Diel 3323, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026