TiNSe s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52285553
DIČ: 2120976979
IČ DPH: SK2120976979
Hlavná 3285/32A, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 3285/32A, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2019
Spisová značka: Sro/65695/N
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Eszes od 29. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Šimon Šoka od 1. 9. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť TiNSe s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 38 % na 54,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 792,0 tis. €.

792,0 tis. €
Tržby
54,7 tis. €
Zisk
793,9 tis. €
Celkové výnosy
272,8 tis. €
Aktíva
130,6 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 −1,0 tis., 2023 26,1 tis., 2024 88,9 tis., 2025 87,6 tis., 2026 54,7 tis.2022−1,0 tis.202326,1 tis.202488,9 tis.202587,6 tis.202654,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 778,5 tis., 2023 606,1 tis., 2024 709,4 tis., 2025 866,7 tis., 2026 792,0 tis.2022778,5 tis.2023606,1 tis.2024709,4 tis.2025866,7 tis.2026792,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 867,8 tis., 2026 793,9 tis.2022–2023–2024–2025867,8 tis.2026793,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 24,6 tis., 2026 15,8 tis.2022–2023–2024–202524,6 tis.202615,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 792,0 tis. € 54,7 tis. €
2025 866,7 tis. € 87,6 tis. €
2024 709,4 tis. € 88,9 tis. €
2023 606,1 tis. € 26,1 tis. €
2022 778,5 tis. € -1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,7 tis. €
  • Zásoby9,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky254,4 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,7 tis. €
  • Rezervy7,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky75,1 tis. €
  • Bankové úvery49,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TiNSe s. r. o. v konkurze?

TiNSe s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TiNSe s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala TiNSe s. r. o. tržby 792,0 tis. €.

Je firma TiNSe s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 TiNSe s. r. o. dosiahla zisk 54,7 tis. €.

Je TiNSe s. r. o. platiteľom DPH?

TiNSe s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TiNSe s. r. o. sídli?

TiNSe s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 3285/32A, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026