SM - Stavby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52284581
DIČ: 2120965429
IČ DPH: SK2120965429
Maurerova ulica 789/50, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Maurerova ulica 789/50, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 20. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2019
Spisová značka: Sro/45923/V
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Bartoš od 21. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SM - Stavby s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 58 % na 24,4 tis. € a tržby jej narástli o 159 % na 99,3 tis. €.

99,3 tis. €
Tržby
24,4 tis. €
Zisk
71,4 tis. €
Aktíva
41,1 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 153, 2022 644, 2023 −1,2 tis., 2024 15,4 tis., 2025 24,4 tis.202115320226442023−1,2 tis.202415,4 tis.202524,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,2 tis., 2022 30,0 tis., 2023 20,2 tis., 2024 38,3 tis., 2025 99,3 tis.202112,2 tis.202230,0 tis.202320,2 tis.202438,3 tis.202599,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,3 tis. € 24,4 tis. €
2024 38,3 tis. € 15,4 tis. €
2023 20,2 tis. € -1,2 tis. €
2022 30,0 tis. € 644 €
2021 12,2 tis. € 153 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,1 tis. €
  • Záväzky30,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SM - Stavby s.r.o. v konkurze?

SM - Stavby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SM - Stavby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SM - Stavby s.r.o. tržby 99,3 tis. €.

Je firma SM - Stavby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SM - Stavby s.r.o. dosiahla zisk 24,4 tis. €.

Je SM - Stavby s.r.o. platiteľom DPH?

SM - Stavby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SM - Stavby s.r.o. sídli?

SM - Stavby s.r.o. má sídlo na adrese Maurerova ulica 789/50, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026