MARTEL Sminn, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52279286
DIČ: 2120994568
IČ DPH: SK2120994568
Robotnícka 9719/33, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 9719/33, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.31
Dátum vzniku: 26. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 2020
Spisová značka: Sro/72212/L
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Filip Beláň od 31. 3. 2020
    konateľ
  • Ing. Peter Zverbík od 24. 6. 2024
    konateľspoločník
  • MARTEL Trade s.r.o. od 27. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARTEL Sminn, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 54 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
81,7 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,2 tis., 2022 32,8 tis., 2023 2,3 tis., 2024 18,2 tis., 2025 8,4 tis.202113,2 tis.202232,8 tis.20232,3 tis.202418,2 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,2 tis., 2022 406,1 tis., 2023 395,6 tis., 2024 848,3 tis., 2025 1,2 mil.2021192,2 tis.2022406,1 tis.2023395,6 tis.2024848,3 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 8,4 tis. €
2024 848,3 tis. € 18,2 tis. €
2023 395,6 tis. € 2,3 tis. €
2022 406,1 tis. € 32,8 tis. €
2021 192,2 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok57,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok201,3 tis. €
  • Zásoby957,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky985,0 tis. €
  • Finančné účty87,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Rezervy686 €
  • Dlhodobé záväzky32,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Bankové úvery14,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARTEL Sminn, s. r. o. v konkurze?

MARTEL Sminn, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARTEL Sminn, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARTEL Sminn, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma MARTEL Sminn, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARTEL Sminn, s. r. o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je MARTEL Sminn, s. r. o. platiteľom DPH?

MARTEL Sminn, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARTEL Sminn, s. r. o. sídli?

MARTEL Sminn, s. r. o. má sídlo na adrese Robotnícka 9719/33, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026