Sto Climatherm s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52278573
DIČ: 2120975219
IČ DPH: SK2120975219
Šoltésovej 400/115, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šoltésovej 400/115, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 2. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/38038/R
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Sluštíková od 2. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sto Climatherm s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 17,3 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 229,9 tis. €.

229,9 tis. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
226,4 tis. €
Celkové výnosy
147,9 tis. €
Aktíva
89,9 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
19,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 718, 2022 3,9 tis., 2023 11,1 tis., 2024 33,7 tis., 2025 17,3 tis.202171820223,9 tis.202311,1 tis.202433,7 tis.202517,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 174,1 tis., 2022 195,4 tis., 2023 73,6 tis., 2024 173,7 tis., 2025 229,9 tis.2021174,1 tis.2022195,4 tis.202373,6 tis.2024173,7 tis.2025229,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 229,9 tis. € 17,3 tis. €
2024 173,7 tis. € 33,7 tis. €
2023 73,6 tis. € 11,1 tis. €
2022 195,4 tis. € 3,9 tis. €
2021 174,1 tis. € 718 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,2 tis. €
  • Finančné účty56,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sto Climatherm s. r. o. v konkurze?

Sto Climatherm s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sto Climatherm s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sto Climatherm s. r. o. tržby 229,9 tis. €.

Je firma Sto Climatherm s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sto Climatherm s. r. o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Je Sto Climatherm s. r. o. platiteľom DPH?

Sto Climatherm s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sto Climatherm s. r. o. sídli?

Sto Climatherm s. r. o. má sídlo na adrese Šoltésovej 400/115, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026