Plus Travel, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52268578
DIČ: 2120970599
IČ DPH: SK2120970599
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 26. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 2. 2020
Spisová značka: Sro/136005/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Simona Lužbeťáková od 26. 3. 2019
    konateľspoločník
  • Pavol Lužbeťák od 26. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Plus Travel, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 428 € a tržby jej klesli o 81 % na 308 €.

308 €
Tržby
428 €
Strata
6,3 tis. €
Aktíva
6,0 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 151,6 tis., 2022 32,5 tis., 2023 4,9 tis., 2024 901, 2025 −4282021151,6 tis.202232,5 tis.20234,9 tis.20249012025−428
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 219,3 tis., 2022 33,1 tis., 2023 7,4 tis., 2024 1,6 tis., 2025 3082021219,3 tis.202233,1 tis.20237,4 tis.20241,6 tis.2025308
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 308 € -428 €
2024 1,6 tis. € 901 €
2023 7,4 tis. € 4,9 tis. €
2022 33,1 tis. € 32,5 tis. €
2021 219,3 tis. € 151,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,0 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Plus Travel, s. r. o. v konkurze?

Plus Travel, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Plus Travel, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Plus Travel, s. r. o. tržby 308 €.

Je firma Plus Travel, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Plus Travel, s. r. o. vykázala stratu 428 €.

Je Plus Travel, s. r. o. platiteľom DPH?

Plus Travel, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Plus Travel, s. r. o. sídli?

Plus Travel, s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026