KNAPP Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52256669
DIČ: 2120964340
IČ DPH: SK2120964340
Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.13
Dátum vzniku: 8. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 5. 2019
Spisová značka: Sro/135570/B
Predmet podnikania (výber): Projektovanie, montáž, vykonávanie revízií, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky; Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Birgit Sükar od 8. 3. 2019
    konateľ
  • KNAPP AG od 1. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť KNAPP Slovakia s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 77 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 366,9 tis. €.

366,9 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
366,9 tis. €
Celkové výnosy
219,6 tis. €
Aktíva
79,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
75,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 5,1 tis., 2023 3,9 tis., 2024 1,2 tis., 2025 24,4 tis., 2026 5,7 tis.20225,1 tis.20233,9 tis.20241,2 tis.202524,4 tis.20265,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 490,9 tis., 2023 270,4 tis., 2024 295,1 tis., 2025 333,0 tis., 2026 366,9 tis.2022490,9 tis.2023270,4 tis.2024295,1 tis.2025333,0 tis.2026366,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 333,0 tis., 2026 366,9 tis.2022–2023–2024–2025333,0 tis.2026366,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 6,6 tis., 2026 1,5 tis.2022–2023–2024–20256,6 tis.20261,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 366,9 tis. € 5,7 tis. €
2025 333,0 tis. € 24,4 tis. €
2024 295,1 tis. € 1,2 tis. €
2023 270,4 tis. € 3,9 tis. €
2022 490,9 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky16,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty178,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie20,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,7 tis. €
  • Rezervy15,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky116,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KNAPP Slovakia s. r. o. v konkurze?

KNAPP Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KNAPP Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala KNAPP Slovakia s. r. o. tržby 366,9 tis. €.

Je firma KNAPP Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 KNAPP Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Je KNAPP Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

KNAPP Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KNAPP Slovakia s. r. o. sídli?

KNAPP Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026