LEKRA GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52256138
DIČ: 2120967013
IČ DPH: SK2120967013
Trnava pri Laborci 62, Trnava pri Laborci

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnava pri Laborci 62, Trnava pri Laborci Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 6. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2024
Spisová značka: Sro/60182/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Badida od 3. 7. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEKRA GROUP s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 465 % na 115,4 tis. €.

115,4 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
145,2 tis. €
Celkové výnosy
221,3 tis. €
Aktíva
45,4 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
−9,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 5,9 tis., 2023 9,5 tis., 2024 11,7 tis., 2025 8,5 tis.20212,4 tis.20225,9 tis.20239,5 tis.202411,7 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,8 tis., 2022 15,0 tis., 2023 18,7 tis., 2024 20,4 tis., 2025 115,4 tis.202111,8 tis.202215,0 tis.202318,7 tis.202420,4 tis.2025115,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 115,4 tis. € 8,5 tis. €
2024 20,4 tis. € 11,7 tis. €
2023 18,7 tis. € 9,5 tis. €
2022 15,0 tis. € 5,9 tis. €
2021 11,8 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,0 tis. €
  • Zásoby1,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky76,2 tis. €
  • Finančné účty69,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky175,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEKRA GROUP s. r. o. v konkurze?

LEKRA GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEKRA GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEKRA GROUP s. r. o. tržby 115,4 tis. €.

Je firma LEKRA GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEKRA GROUP s. r. o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je LEKRA GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

LEKRA GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEKRA GROUP s. r. o. sídli?

LEKRA GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Trnava pri Laborci 62, Trnava pri Laborci, 072 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026