iclean.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52250504
DIČ: 2120952372
IČ DPH: SK2120952372
Kostolná pri Dunaji 29, Kostolná pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná pri Dunaji 29, Kostolná pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.01
Dátum vzniku: 1. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2023
Spisová značka: Sro/135423/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb osobného charakteru; Sťahovacie služby; Prevádzkovanie čistiarne a práčovne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adrián Takáč od 1. 3. 2019
    konateľspoločník
  • Lukáš Nižnan od 10. 2. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť iclean.sk, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 423 € a tržby jej narástli o 121 % na 481,5 tis. €.

481,5 tis. €
Tržby
423 €
Zisk
481,5 tis. €
Celkové výnosy
136,8 tis. €
Aktíva
13,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 772, 2022 758, 2023 1,1 tis., 2024 2,7 tis., 2025 4232021772202275820231,1 tis.20242,7 tis.2025423
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,8 tis., 2022 10,2 tis., 2023 79,1 tis., 2024 217,5 tis., 2025 481,5 tis.202115,8 tis.202210,2 tis.202379,1 tis.2024217,5 tis.2025481,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 481,5 tis. € 423 €
2024 217,5 tis. € 2,7 tis. €
2023 79,1 tis. € 1,1 tis. €
2022 10,2 tis. € 758 €
2021 15,8 tis. € 772 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,8 tis. €
  • Finančné účty86,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie423 €
  • Dlhodobé záväzky29,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,4 tis. €
  • Bankové úvery54,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iclean.sk, s. r. o. v konkurze?

iclean.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iclean.sk, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala iclean.sk, s. r. o. tržby 481,5 tis. €.

Je firma iclean.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 iclean.sk, s. r. o. dosiahla zisk 423 €.

Je iclean.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

iclean.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iclean.sk, s. r. o. sídli?

iclean.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Kostolná pri Dunaji 29, Kostolná pri Dunaji, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026