E.I.S. Bulvas s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52249344
DIČ: 2120964318
IČ DPH: SK2120964318
Novoť 858, Novoť

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novoť 858, Novoť Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 8. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 11. 2020
Spisová značka: Sro/71783/L
Predmet podnikania (výber): Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Beáta Bulvasová od 8. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť E.I.S. Bulvas s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 397 % na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 640,9 tis. €.

640,9 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
641,2 tis. €
Celkové výnosy
87,7 tis. €
Aktíva
48,7 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
5,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 6,4 tis., 2023 5,6 tis., 2024 3,3 tis., 2025 16,2 tis.20215,3 tis.20226,4 tis.20235,6 tis.20243,3 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 370,3 tis., 2022 734,7 tis., 2023 383,5 tis., 2024 445,5 tis., 2025 640,9 tis.2021370,3 tis.2022734,7 tis.2023383,5 tis.2024445,5 tis.2025640,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 640,9 tis. € 16,2 tis. €
2024 445,5 tis. € 3,3 tis. €
2023 383,5 tis. € 5,6 tis. €
2022 734,7 tis. € 6,4 tis. €
2021 370,3 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,4 tis. €
  • Finančné účty47,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,2 tis. €
  • Rezervy473 €
  • Dlhodobé záväzky17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma E.I.S. Bulvas s. r. o. v konkurze?

E.I.S. Bulvas s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma E.I.S. Bulvas s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala E.I.S. Bulvas s. r. o. tržby 640,9 tis. €.

Je firma E.I.S. Bulvas s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 E.I.S. Bulvas s. r. o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je E.I.S. Bulvas s. r. o. platiteľom DPH?

E.I.S. Bulvas s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma E.I.S. Bulvas s. r. o. sídli?

E.I.S. Bulvas s. r. o. má sídlo na adrese Novoť 858, Novoť, 029 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026