PH company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52232816
DIČ: 2120935872
IČ DPH: SK2120935872
Pančula 253/7, Jakubov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pančula 253/7, Jakubov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 21. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2022
Spisová značka: Sro/135091/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; Výroba potravinárskych výrobkov; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Hajach od 21. 2. 2019
    konateľspoločník
    Podiel: 51 % Vklad: 2 550 €
  • Barbora Hajachová od 30. 11. 2023
    spoločník
    Podiel: 49 % Vklad: 2 450 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PH company, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 14,9 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
137,0 tis. €
Aktíva
92,1 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Návratnosť aktív (ROA)
4,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 15,2 tis., 2023 1,7 tis., 2024 34,3 tis., 2025 14,9 tis.202113,1 tis.202215,2 tis.20231,7 tis.202434,3 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 572,2 tis., 2022 1,5 mil., 2023 917,3 tis., 2024 1,0 mil., 2025 1,1 mil.2021572,2 tis.20221,5 mil.2023917,3 tis.20241,0 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 14,9 tis. €
2024 1,0 mil. € 34,3 tis. €
2023 917,3 tis. € 1,7 tis. €
2022 1,5 mil. € 15,2 tis. €
2021 572,2 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Zdroje krytia majetku 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie92,1 tis. €
  • Záväzky44,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 16,1 % 44,4 % 4,0 % 36,9 % 50,5 % 64,2 % −8,2 %
Návratnosť aktív (ROA) 10,8 % 23,3 % 1,6 % 8,0 % 17,4 % 12,1 % −8,2 %
Zisková marža 1,3 % — — — — — —
Hrubá marža 4,8 % — — — — — —
Celková zadlženosť 32,7 % 47,5 % 60,9 % 78,2 % 65,6 % 81,2 % 0,0 %
Daň z príjmov 5 150 € — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč POD · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 136 955 €
002 A. Neobežný majetok −2 918 €
011 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet −2 918 €
014 3. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí −7 918 €
018 7. Obstarávaný dlhodobý hmotný majetok 5 000 €
033 B. Obežný majetok 139 378 €
053 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 108 376 €
054 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku súčet 68 214 €
057 1.c. Ostatné pohľadávky z obchodného styku 68 214 €
063 7. Daňové pohľadávky a dotácie 551 €
065 9. Iné pohľadávky 39 611 €
071 B.V. Finančné účty 31 002 €
072 B.V.1. Peniaze 16 578 €
073 2. Účty v bankách 14 424 €
074 C. Časové rozlíšenie súčet 495 €
076 2. Náklady budúcich období krátkodobé 495 €
Súvaha — pasíva Úč POD · 2025
Riadok 2025
079 Spolu vlastné imanie a záväzky 136 955 €
080 A. Vlastné imanie 92 134 €
081 A.I. Základné imanie súčet 5 000 €
082 A.I.1. Základné imanie 5 000 €
097 A.VII. Výsledok hospodárenia minulých rokov 72 284 €
098 A.VII.1. Nerozdelený zisk minulých rokov 72 284 €
100 A.VIII. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 14 850 €
101 B. Záväzky 44 821 €
102 B.I. Dlhodobé záväzky súčet 632 €
114 9. Záväzky zo sociálneho fondu 632 €
122 B.IV. Krátkodobé záväzky súčet 44 189 €
123 B.IV.1. Záväzky z obchodného styku súčet 30 821 €
126 1.c. Ostatné záväzky z obchodného styku 30 821 €
131 6. Záväzky voči zamestnancom 304 €
132 7. Záväzky zo sociálneho poistenia 67 €
133 8. Daňové záväzky a dotácie 1 660 €
135 10. Iné záväzky 11 337 €
Výkaz ziskov a strát Úč POD · 2025
Riadok 2025
001 Čistý obrat 1 140 609 €
002 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 1 140 609 €
003 I. Tržby z predaja tovaru 10 694 €
005 III. Tržby z predaja služieb 1 129 915 €
010 Náklady na hospodársku činnosť spolu 1 118 009 €
012 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 65 009 €
014 D. Služby 1 020 448 €
015 E. Osobné náklady 18 060 €
016 E.1. Mzdové náklady 13 341 €
018 3. Náklady na sociálne poistenie 4 585 €
019 4. Sociálne náklady 134 €
020 F. Dane a poplatky 5 588 €
021 G. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 7 917 €
022 G.1. Odpisy dlhodobého nehmotného majetku a dlhodobého hmotného majetku 7 917 €
026 J. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 987 €
027 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 22 600 €
028 Pridaná hodnota 55 152 €
029 Výnosy z finančnej činnosti spolu 1 €
044 XIV. Ostatné výnosy z finančnej činnosti 1 €
045 Náklady na finančnú činnosť spolu 2 601 €
049 N. Nákladové úroky 1 222 €
051 2. Ostatné nákladové úroky 1 222 €
054 Q. Ostatné náklady na finančnú činnosť 1 379 €
055 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −2 600 €
056 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 20 000 €
057 R. Daň z príjmov 5 150 €
058 R.1. Daň z príjmov splatná 5 150 €
061 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 14 850 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Mgr. Petra Andrekonateľ21. 2. 2019 – 21. 2. 2019

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PH company, s.r.o. v konkurze?

PH company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PH company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PH company, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PH company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PH company, s.r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je PH company, s.r.o. platiteľom DPH?

PH company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PH company, s.r.o. sídli?

PH company, s.r.o. má sídlo na adrese Pančula 253/7, Jakubov, 900 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026