Lakovňa I&P s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52229556
DIČ: 2120935300
IČ DPH: SK2120935300
Ulica A. Behunka 1951/18, Šenkvice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica A. Behunka 1951/18, Šenkvice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 20. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/138005/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Tabáček od 3. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Pavol Murín od 3. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lakovňa I&P s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 20,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 155,4 tis. €.

155,4 tis. €
Tržby
20,4 tis. €
Zisk
131,2 tis. €
Aktíva
112,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,9 tis., 2022 19,9 tis., 2023 21,2 tis., 2024 19,2 tis., 2025 20,4 tis.202112,9 tis.202219,9 tis.202321,2 tis.202419,2 tis.202520,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,6 tis., 2022 167,6 tis., 2023 176,0 tis., 2024 160,4 tis., 2025 155,4 tis.2021121,6 tis.2022167,6 tis.2023176,0 tis.2024160,4 tis.2025155,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,4 tis. € 20,4 tis. €
2024 160,4 tis. € 19,2 tis. €
2023 176,0 tis. € 21,2 tis. €
2022 167,6 tis. € 19,9 tis. €
2021 121,6 tis. € 12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,1 tis. €
  • Záväzky19,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lakovňa I&P s. r. o. v konkurze?

Lakovňa I&P s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lakovňa I&P s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lakovňa I&P s. r. o. tržby 155,4 tis. €.

Je firma Lakovňa I&P s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lakovňa I&P s. r. o. dosiahla zisk 20,4 tis. €.

Je Lakovňa I&P s. r. o. platiteľom DPH?

Lakovňa I&P s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lakovňa I&P s. r. o. sídli?

Lakovňa I&P s. r. o. má sídlo na adrese Ulica A. Behunka 1951/18, Šenkvice, 900 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026