Axendo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52214681
DIČ: 2120957949
Haanova 46/A, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haanova 46/A, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 8. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/191510/B
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Baliace činnosti, manipulácia s tovarom; Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Balázs Horányi od 2. 9. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Axendo s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 57 % na 145 € a tržby jej klesli o 47 % na 26,1 tis. €.

26,1 tis. €
Tržby
145 €
Zisk
73,0 tis. €
Aktíva
8,5 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 353, 2021 1,5 tis., 2022 715, 2023 336, 2024 145202035320211,5 tis.202271520233362024145
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 30,9 tis., 2021 46,0 tis., 2022 49,9 tis., 2023 49,1 tis., 2024 26,1 tis.202030,9 tis.202146,0 tis.202249,9 tis.202349,1 tis.202426,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 26,1 tis. € 145 €
2023 49,1 tis. € 336 €
2022 49,9 tis. € 715 €
2021 46,0 tis. € 1,5 tis. €
2020 30,9 tis. € 353 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie8,5 tis. €
  • Záväzky64,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Axendo s. r. o. v konkurze?

Axendo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Axendo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Axendo s. r. o. tržby 26,1 tis. €.

Je firma Axendo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Axendo s. r. o. dosiahla zisk 145 €.

Kde firma Axendo s. r. o. sídli?

Axendo s. r. o. má sídlo na adrese Haanova 46/A, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026