Nutriments, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52209865
DIČ: 2120950689
IČ DPH: SK2120950689
Gorazdova 32, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gorazdova 32, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 9. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2019
Spisová značka: Sro/47465/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Belanová od 9. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nutriments, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 34,2 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 90,8 tis. €.

90,8 tis. €
Tržby
34,2 tis. €
Zisk
81,2 tis. €
Aktíva
69,2 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 15,1 tis., 2023 18,9 tis., 2024 31,6 tis., 2025 34,2 tis.20212,5 tis.202215,1 tis.202318,9 tis.202431,6 tis.202534,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,5 tis., 2022 70,3 tis., 2023 103,6 tis., 2024 164,5 tis., 2025 90,8 tis.202160,5 tis.202270,3 tis.2023103,6 tis.2024164,5 tis.202590,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,8 tis. € 34,2 tis. €
2024 164,5 tis. € 31,6 tis. €
2023 103,6 tis. € 18,9 tis. €
2022 70,3 tis. € 15,1 tis. €
2021 60,5 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,2 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nutriments, s.r.o. v konkurze?

Nutriments, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nutriments, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nutriments, s.r.o. tržby 90,8 tis. €.

Je firma Nutriments, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nutriments, s.r.o. dosiahla zisk 34,2 tis. €.

Je Nutriments, s.r.o. platiteľom DPH?

Nutriments, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nutriments, s.r.o. sídli?

Nutriments, s.r.o. má sídlo na adrese Gorazdova 32, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026