SMARTFITNESS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52199142
DIČ: 2120925873
IČ DPH: SK2120925873
29. augusta 1524/32, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 29. augusta 1524/32, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 6. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 1. 2024
Spisová značka: Sro/35899/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Kollárik od 6. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SMARTFITNESS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,2 tis. € a tržby jej narástli o 74 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Zisk
48,8 tis. €
Celkové výnosy
49,5 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,3 tis., 2022 3,2 tis., 2023 172, 2024 −14,3 tis., 2025 1,2 tis.2021−11,3 tis.20223,2 tis.20231722024−14,3 tis.20251,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,6 tis., 2022 54,1 tis., 2023 56,0 tis., 2024 27,0 tis., 2025 47,0 tis.202129,6 tis.202254,1 tis.202356,0 tis.202427,0 tis.202547,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 29,6 tis., 2022 58,5 tis., 2023 56,0 tis., 2024 35,4 tis., 2025 48,8 tis.202129,6 tis.202258,5 tis.202356,0 tis.202435,4 tis.202548,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 212, 2024 340, 2025 6992021020220202321220243402025699
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,0 tis. € 1,2 tis. €
2024 27,0 tis. € -14,3 tis. €
2023 56,0 tis. € 172 €
2022 54,1 tis. € 3,2 tis. €
2021 29,6 tis. € -11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,9 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 tis. €
  • Finančné účty2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,6 tis. €
  • Bankové úvery2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SMARTFITNESS s. r. o. v konkurze?

SMARTFITNESS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SMARTFITNESS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SMARTFITNESS s. r. o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma SMARTFITNESS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SMARTFITNESS s. r. o. dosiahla zisk 1,2 tis. €.

Je SMARTFITNESS s. r. o. platiteľom DPH?

SMARTFITNESS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SMARTFITNESS s. r. o. sídli?

SMARTFITNESS s. r. o. má sídlo na adrese 29. augusta 1524/32, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026