HABO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52194078
DIČ: 2120924938
IČ DPH: SK2120924938
Pod traťou 3594, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod traťou 3594, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 1. 2. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2019
Spisová značka: Sro/37665/P
Predmet podnikania (výber): Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Halčin od 1. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HABO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 45 % na 188,1 tis. €.

188,1 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
274,8 tis. €
Celkové výnosy
76,7 tis. €
Aktíva
44,2 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,2 tis., 2022 −5,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 2,4 tis., 2025 2,6 tis.2021−4,2 tis.2022−5,2 tis.20231,3 tis.20242,4 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 81,9 tis., 2022 99,1 tis., 2023 193,3 tis., 2024 343,2 tis., 2025 188,1 tis.202181,9 tis.202299,1 tis.2023193,3 tis.2024343,2 tis.2025188,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 188,1 tis. € 2,6 tis. €
2024 343,2 tis. € 2,4 tis. €
2023 193,3 tis. € 1,3 tis. €
2022 99,1 tis. € -5,2 tis. €
2021 81,9 tis. € -4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Finančné účty34,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky98 €
  • Krátkodobé záväzky10,8 tis. €
  • Bankové úvery21,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HABO s. r. o. v konkurze?

HABO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HABO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HABO s. r. o. tržby 188,1 tis. €.

Je firma HABO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HABO s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je HABO s. r. o. platiteľom DPH?

HABO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HABO s. r. o. sídli?

HABO s. r. o. má sídlo na adrese Pod traťou 3594, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026