Tomas Haring s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52193861
DIČ: 2120971259
IČ DPH: SK2120971259
Kláštorská 478/30, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kláštorská 478/30, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 23. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/44120/T
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Haring od 23. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tomas Haring s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 25,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 77,3 tis. €.

77,3 tis. €
Tržby
25,9 tis. €
Zisk
135,1 tis. €
Aktíva
131,6 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 28,5 tis., 2023 38,4 tis., 2024 22,3 tis., 2025 25,9 tis.20219,2 tis.202228,5 tis.202338,4 tis.202422,3 tis.202525,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,5 tis., 2022 58,4 tis., 2023 71,8 tis., 2024 74,2 tis., 2025 77,3 tis.202129,5 tis.202258,4 tis.202371,8 tis.202474,2 tis.202577,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,3 tis. € 25,9 tis. €
2024 74,2 tis. € 22,3 tis. €
2023 71,8 tis. € 38,4 tis. €
2022 58,4 tis. € 28,5 tis. €
2021 29,5 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie131,6 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tomas Haring s.r.o. v konkurze?

Tomas Haring s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tomas Haring s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tomas Haring s.r.o. tržby 77,3 tis. €.

Je firma Tomas Haring s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tomas Haring s.r.o. dosiahla zisk 25,9 tis. €.

Je Tomas Haring s.r.o. platiteľom DPH?

Tomas Haring s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tomas Haring s.r.o. sídli?

Tomas Haring s.r.o. má sídlo na adrese Kláštorská 478/30, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026